about us

AKADENTAL

AKADENTALHAKKINDA

2009 yılında kurulan Akadental, Dünya'nın önde gelen kurumlarıyla eşit kalitede ve sağlık alanında belirlenmiş uluslararası standartlarla tam uyum içerisinde hizmet veren bir diş sağlığı kurumudur. Bu hizmet kalitesine ulaşmak ve başarıyı sürekli kılmak adına teknolojik gelişmelerin hemen adapte edilerek çağdaş ve güncel tutulan bir alt yapı ve alanlarındaki yenilikleri sürekli takip ederek uzmanlıklarını geliştiren bir ekip ile çalışmalarına devam ediyor.


Vizyonumuz

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden,diğer sağlık kuruluşları tarafından örnek alınan sağlık kurumu olmak. Yurt içinde ve yurt dışında tüm hastalarımıza en yüksek kalitede eşit bakım hizmeti veren, hastalarımızın kendilerine güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı sağlık kurumları zinciri oluşturmak.


Misyonumuz

Toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak, sağlık sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.

big-im
small-im
big-im2

 
Find a Doctor

TEDAVİ ÜCRETLERİMİZ

Kullandığımız malzemelerin kalitesi, hijyenik bir ortam sağlanabilmesi ve en önemlisi, doktorlarımızın tecrübe düzeyleri göz önüne alınarak belirlenmektedir. Klinikte ağzınız ve dişleriniz görülmeden, tedavileriniz ile ilgili fiyatlandırma yapmanın yanıltıcı olabileceğini düşünüyoruz. Bu nedenle, sitemizde fiyat listemizi yayınlamayı tercih etmiyoruz. Bu bilgiler için, bizi ziyaret etmenizi veya telefonla bilgi almanızı rica ediyoruz.

Our Locations

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Soru ve bilgi talepleriniz için bizimle iletişim kurun.

Pay your bill online

ONLINE RANDEVU TALEBİ

Web sitemiz aracılığı ile randevu talebinde bulunun.

AKADENTAL Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği | Beylikdüzü
Site içerisinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.